Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з грудень, 2016

Хрестоматія сучасної української літератури

На сайті Міністерства освіти і науки України у вільному доступі викладено електронні версії Хрестоматій сучасної української дитячої літератури для 1,2 та 3,4 класів Хрестоматії

Проект «Читай, навчайся, розвивайся. Я – українець і пишаюся цим»

Проект «Читай, навчайся, розвивайся. Я – українець і пишаюся цим» Мета: поглибити знання дітей про історію рідного краю, звичаї та традиції українського народу, формувати вміння отримувати інформацію з різних джерел, розвивати творчі здібності, пізнавальні та дослідницькі вміння, виховувати повагу до рідної землі, державної мови, українського народу, шанобливого ставлення до його культури, здатность пишатися приналежністю до української нації, виховувати повагу до державних символів.

Урок з курсу "Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу"

Тема. Європейський Союз - країни взаємоповаги та рівноправності. Мета: познайомити учнів з метою створення ЄС, основними європейськими цінностями, розвивати вміння спілкуватися, уявлення про навколишній світ, виховувати толерантність, позитивне ставлення до ЄС.

Навчальний проект "Квіти України"

Проект “Квіти України” Мета. Вчити учнів самостійно отримувати знання, добирати матеріал відповідно до теми, працюючі з різними джерелами отримання інформації (друковані джерела, мережа Інтернет). Формувати вміння працювати в групах, дослідницькі вміння.  Розвивати пізнавальну активність, творчі здібності, критичне мислення, розвивати звязне мовлення, спостережливість. Виховувати позитивне ставлення до природи в цілому, бажання її оберігати до суспільної праці.

Урок української мови "Поєднання однорідних членів за допомогою інтонації, сполучників. Інтонація перелічування та протиставлення"

Тема. Поєднання однорідних членів за допомогою інтонації, сполучників. Інтонація перелічування та протиставлення. Мета: вдосконалювати знання учнів про структуру речення; формувати поняття про сполучниковий зв’язок між однорідними членами речення; закріплювати вміння виявляти в реченні однорідні члени; розвивати вміння інтонаційно правильно читати речення з однорідними членами речення, ставити розділові знаки на письмі; розвивати усне і писемне мовлення; виховувати відчуття краси рідного слова, бажання вивчати мову, старанність.

Урок математики. "Повторення вивченого. Задачі на пропорційне ділення. Розв’язування рівнянь і нерівностей"

Тема. Повторення вивченого. Задачі на пропорційне ділення. Розв’язування рівнянь і нерівностей Мета : повторити множення багатоцифрових чисел на круглі та розрядні числа; закріплювати вміння розв’язувати задачі, рівняння і нерівності; розвивати мислення; виховувати інтерес до предмета, товариськість, доброзичливість.

Урок-проект з природознавства "Не зривайте першоцвіти"

"Наші проекти. Не зривайте першоцвіти" Мета: узагальнювати та розширювати знання учнів про першоцвіти,  продовжувати розвивати вміння працювати в групах;  збагачувати світогляд; розвивати допитливість, увагу, пам'ять, спостережливість, логічне та образне мислення, зв’язне мовлення, естетичний смак, фантазію; виховувати бережливе відношення до природи та бажання внести свій вклад у справу захисту природи .

Урок природознавства "Чим і як живляться тварини? Ланцюги живлення"

Тема.  Чим і як живляться тварини?  Ланцюги живлення  Мета.  Формувати поняття «рослиноїдна, хижа, всеїдна тварина»; розвивати вміння розрізняти тварин за способом живлення; ввести поняття «Ланцюг живлення у природі»; закріпити вміння складати найпростіші ланцюги живлення, формувати вміння аналізувати об'єкти природи, встановлювати взаємозв'язки між ними; виховувати бережливе ставлення до тварин на основі осмислення взаємозв'язків між ними.

Перший урок у 2016 році "Ми пишаємось Україною"

«Ми пишаємось Україною» Мета:  розширити знання учнів про сучасну Україну, ознайомити з цікавими фактами з історії української нації та відомими українцями, захисниками Вітчизни; розвивати інтерес учнів до пізнання історії, географії, культури, звичаїв та традицій рідного краю; розвивати спостережливість, увагу, ініціативність, творчі здібності; виховувати патріотизм, почуття національної гордості й гідності, любові до рідного краю, толерантність; виховувати повагу та шанобливе ставлення до державних символів України.